přid. 15.května 2013, upr. 21.září

 

Xvioli je program založený na Slovensku a nyní se nachází v předstartovní fázi, takže nedovedu říci, jestli bude dobrý a nebo ne, ale rozhodl jsem se na doporučení mého kamaráda, který se zná s majitelem do tohoto programu zapojit a napsat a napsat o něm. Vzhledem k tomu, že mám některé trošku internější informace, na základě kterých jsem usoudil, že to může být zajímavý program, díky kterému nejen lidé budou vydělávat peníze, ale také využívat zajímavé produkty.

Nyní je možné se do programu zdarma a jednoduše zapojit, ale není možné zatím využívat jak produkty, tak si díky němu vydělávat peníze. Pouze čas ukáže, jakou formou bude Xvioli fungovat a jestli splní zajímavé věci o kterých se hovoří..

Xvioli je motivační v tom, že každý člen je zařazený do binární struktury, kdy se je výhodné získat místo v brzké fázi, protože binární struktura má výhodu v  tzv. přelévání. Jednoduše můžete mít v týmu lidi, které registroval někdo jiný, pokud se registrujete dříve.

Registrace do Xvioli je zdarma a dle vyjádření má být zdarma napořád.  

 

Jaké produkty a možnosti bude Xvioli nabízet ?

Vzhledem k tomu, že jsem žádné produkty ještě nemohl neviděl, protože se jedná o předstartovní fázi, tak mohu pouze citovat slova a myšlenky majitele Xvioli:

 

,,Následující nabídka je jedna z těch velmi dobrých, protože se jedná o projekt, který na světě zatím nenajdete. Po registraci se ocitnete v prostředí, které lze charakterizovat jako Multi Network Marketing. Čtete správně - multisíťový marketing. Do tohoto prostředí budou průběžně napojovány nové příležitosti a jako registrovaní partneři budete mít možnost si sáhnout na skvělé výdělky, zejména z oblasti mobilní reklamy. Našimi partnery se postupně stávají obchody, restaurace a všichni, kteří něco prodávají nebo nabízí služby.Telefonování zdarma a za toto telefonování budete ještě placeni,neboť si z mobilu přečtete reklamu kterou zaplatí reklamní agentury.V neposlední řadě slevomobil - něco jako globální slevomat zasazený do prostředí mlm S další nabídkou budete postupně seznamováni po registraci. Nyní máte skvělou příležitost být - společně s již registrovanými partnery - na začátku prvního globálního Multi Network Marketingu na světě."

,, Ujišťujeme vás, že jste opravdu ve správnou chvíli na správném místě. Nastal čas sdělit vám část bezkonkurenčního obchodního plánu xvioli."

Zkráceně:

  • volání do celého světa na mobil i pevné linky přes voip aplikaci a to zdarma
  • nová sociální síť zaměřená na MLM, obchod a info prudukty-přijem peněz z reklam, půjde z nadpoloviční části do sítě
  • vlastní webová stránka,která vám bude vydělávat peníze
  • vlastní marketingové nástroje, které vám budou pomáhat ve vaší práci
  • a další produkty o nichž vás ve správný čas budeme informovat

 

Zdarma se zaregistrovat můžete kliknutím zde. Registrace je snadná a rychlá, takže by jste neměli mít žádný problém. Vzhledem k tomu, že budete v mém týmu, tak můžete očekávat případnou pomoc, rady a informace o průběhu o kterých budu asi informovat zde v tomto článku. Pokud máte nějaké dotazy a nebo připomínky, tak mě kontaktujte.