Neváhejte využít diskuzi pro své dotazy! 
Vyjádřete své připomíny, sdělte své zkušenosti a názory, které mohou pomoci ostatním!
 

Odpovědi nejsou seřazeny podle času - (Formulář pro založení nové zprávy je dole)


Diskuze - Máte dotazy?

Datum: 17.07.2014

Vložil: Jiřina

Titulek: Re: Liberta Gia

Já osobně projektu LibertaGia věřím, něco takového jsou dlouhou hledala. Je to hlavně pro lidi, kteří nemají peníze nebo se bojí investovat. Nic Vás to nestojí, registrace je zdarma, žádné své peníze tam nikdy nemusíte dávat. Vyšší balíček si můžete zakoupit až ze svých vydělaných peněz. Není podmínkou shánět další lidi, můžete pracovat i jako samotář, ale výdělky budete mít samozřejmě nižší. Je to hlavně o trpělivosti. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že jsem se dlouho rozhodovala, ale jsem ráda, že jsem do toho šla. Jediné co do toho musíte investovat je 25 minut času denně. Podívejte se na mé webové stránky :
https://vydelek-pro-kazdeho0.webnode.cz/
kde najdete i několik základních informací a návod jak se zaregistrovat.

—————

Datum: 18.07.2014

Vložil: Tereza

Titulek: Re: Re: Liberta Gia

Můžete být trpělivá jak chcete, když peníze na výplaty za čtyři roky nebudou (a pokud se zásadního nezmění, tak nebudou), žádné růže vám ta trpělivost nepřinese... Ale zas čtyři roky snít a koukat na virtuální peníze není marné...

—————

Datum: 29.07.2014

Vložil: Jiřina

Titulek: Re: Re: Re: Liberta Gia

Čtyři roky určitě čekat nemusíte, pokud byste si o tom něco přečetla, tak zjistíte, že výběr je již při částce 300 dolarů, kterou můžete mít přibližně za 10 měsíců. Pokud nechcete registrovat lidi pod sebe a pracovat jako samotář, tak je to myslím docela dobrý výdělek jen za to, že tomu věnujete pouze čas - půl hodiny denně a neinvestujete do toho ani jedinou svou korunu. Ale nemá cenu přesvědčovat někoho, kdo tomu nevěří.

—————

Datum: 29.07.2014

Vložil: Tereza

Titulek: Re: Re: Re: Re: Liberta Gia

Neviděla jsem nikdy ve skupině zprávu od samotáře, že by vybral 300 dolarů za 10 měsíců. Vy určitě taky ne - a ani ji nikdy neuvidíte :)

—————

Datum: 07.08.2014

Vložil: Jiřina

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Liberta Gia

Mě ani tak nejde o to jestli někdo někde napsal zprávu, ale o to jestli skutečně peníze vyberu. A věřím tomu že ano. Ale musíte pracovat opravdu každý den a ne že tu pak někdo napíše, že má 150 dolarů za 8 měsíců.Když pracujete opravdu každý den, tak máte týdně 15 dolarů. Můžete si to spočítat.Firma je solidní a zaplatila nám i výdělky za dobu, kdy předělávala stránky a nemohli jsme pracovat. Navíc LibertaGia během pár týdnů bude zasílat karty, takže výběry budou ještě snadnější.

—————

Datum: 08.08.2014

Vložil: lara

Titulek: Re: Liberta Gia

Myslím, že je to podvod, něco na způsob "letadla" či pyramidy. Zkrátka "nalákáte" přes FB a odkazy na snadný příjem co nejvíce lidí, kteří si chtějí přivydělat (a kdo dneska ne). Narazila jsem na internetu na x takových podobných nabídek práce z domova, ale také četla názory odborníků a mám vlastní "selský rozum". Otázkou zůstává, jestli vydělané peníze nejsou pouze virtuální. Peníze, které si nemůžete vybrat, nebo vybrat v hotovosti. A pak je tu koupě paketů. Domnívám se, že tady teprve začíná ten "správný obchod". Vydáte x stovek dolarů za co? Zatím jsem se nedočetla pořádně nic, co že to vlastně kupuju. A hlavně, aby to nakonec nebylo spíše než z "vydělaných peněz" ale z vaší vlastní kapsy. Nicméně, přeju hodně štěstí všem, kteří uvěří a pustí se do tohoto byznysu.

—————

Datum: 15.10.2014

Vložil: Radek

Titulek: Re: Re: Liberta Gia

Proč podvod?Pyramida je snad vše na co se podívate :D vláda,každá firma,církev no proste vše :D já mam již vybráno dost peněz od LG a začínal jsem zcela bez investice

—————

Datum: 03.01.2015

Vložil: okal

Titulek: Re: Re: Re: Liberta Gia

Co se to tady píše blíáboly je neuvěřitelné, jsou to kecy na hospodské úrovni. Český výraz "pyramida", je potřeba si něco nastudovat a pak plácat nesmysly. Je to normální obchdní systém MLM - muliti level marketing . To že bývá zneužit podvodníky je jiná věc, zneužít se dá všechno. Pyramida, letadlo asi se má namysli Ponzi schema, které má na svědomí právě ty podvody a které k tomu bylo stvořeno panem Ponzi v USA.

—————

Datum: 05.06.2014

Vložil: Roman T.

Titulek: Sázky

Dobrý den, velmi mě zaujal článek o sázení. Rád bych se o tom dověděl více, nějaký podrobný návod nebo jestli existuje nějaký vzorec. Už jsem unaven z neustálého prohrávání a přístup sázkovek se mi také nelíbí a tak bych jim to chtěl vrátit tak, že budu vyhrávat.
Děkuju za odpověď,
Roman T.

—————

Datum: 05.06.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: Sázky

Dobrý den,ono sportovním sázením bych chtělo vydělávat dost lidí, to je pravda, vlastně celkem často na to dostávám dotazy.
Pravdou je to, že to není snadné, ale dá se to.
Internetové sázkové kanceláře to dělají jednoduše, každému vyhrávajícímu hráči zamezí sázet dále, takže tím vlastně se jistí, aby u nich sázeli jen hráči kteří prohrávají.
Dobrý systém je fakt o tom přemýšlet, co chcete vsadit, špatné nejsou také Live sázky v kombinaci s arbitrážemi, to je celkem dobrá věc, jde vyhrávat, ale není to snadné.
Já osobně bych rád udělal nějaký klub, kde by mohli sázkaři sázet surebets sázky, ale momentálně to neumožňují zákony, tzn že lidé z ČR nesmí sázet u sázkových kanceláří, které nemají licenci v ČR, což je vlastně většina internetových sázkových kanceláří a pouze některé mají licenci u nás, to jsou třeba Tipsport, Fortuna, Sazka Bet, Chance, SynotTip, Kajot Bet.

—————

Datum: 07.06.2014

Vložil: Karlos

Titulek: Re: Re: Sázky

Zdravím, neznáte nějakou spolehlivou stránku, kde se dá zaplatit posílání tipů na výsledky ? Něco takového bych potřeboval, ale samozřejmě stránku, kde dávají hlavně vítězné tipy :)

—————

Datum: 07.06.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: Re: Re: Sázky

V naprosté většina jsou tyto poskytovatelé dlouhodobě ve ztrátě, i když téměř všichni mají na webových stránkách ziskové statistiky. Moc bych tedy nevěřil historii výsledků. Stejně tak často jsou zmanipulované také monitory, které v mnohých případech patří přímo provozovatelům těchto webů.Nemyslím si, že toto je cesta k tomu, aby jste profitoval na sportovním sázení, jedině že by ten tipér byl opravdu dobrý.

—————

Datum: 29.05.2014

Vložil: Pavel

Titulek: dotaz

ahoj admine jak jsi psal že máš lepší věci jak vydělat many ,a víš o lepším výdělku než burzy tak sem s nimi,-)
ještě bych se rád zeptal na ten edkasch nebo jak přišlo mi to na mail ale nějak tomu moc nevěřím-mohl by jsi mi to nějak blíže vysvětlit oni totiž chtějí docela dost za registraci a navíc mají tři druhy, díky moc z aodpověĎ

—————

Datum: 29.05.2014

Vložil: Pavel

Titulek: Re: dotaz

vzhledem k tomu že za sms či přijaty hovor 2-5 centu a 100centu má dolar,při registraci od300do 700dolaru je hodne hodne na dlouho
prijatych 50sms denně rovná se 1dolar cca 15korun to abych si našel operátorku :-))

—————

Datum: 29.05.2014

Vložil: Tereza

Titulek: Re: Re: dotaz

Registrace není od 300 do 700 dolarů, na využívání AdKash stačí 139 USD.

—————

Datum: 29.05.2014

Vložil: Pavel

Titulek: Re: Re: Re: dotaz

Na to jsme se ale neptal,tak tu prosím nespamujte je jasné že za registraci za 139 bude ta částka asi jiná než za 700 tyto částky jsem psal cca ,-)

—————

Datum: 29.05.2014

Vložil: Tereza

Titulek: Re: Re: Re: Re: dotaz

Jenom opravuji vaše chybné údaje, které tu uvádíte, co to má společného se spamem? :)

—————

Datum: 30.05.2014

Vložil: Pavel

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

za prvé otázka zněla na admina né na vas a předpokládám že admin jistojistě má správné informace,šlo o princip né o dohadovaní se jestli 239 nebo 239,90. a za druhé vytváří se úplně nesmyslně dlouhé vlákno který případným zájemcům o informace stejně nic nepřináší a jen strácí čas čtením zprominutím úplných píč......ovin jestli mak je s dlouhým a anebo mák je naopak skrátkým. a za poslední mohl bych stále a neustále psát do kola nějaký nic neříkající bla blá bláá klidně na celou stranu hlavně že jsem aspoň na chvíli někde vidět Terezo nepochopila jsi myšlenku dotazu 3 druhy registrace každá jiná výhoda a jaká tedy Terezo teď se ptám tebe ty to víš ???

—————

Datum: 29.05.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: dotaz

Ahoj, tak vydělat se dá téměř v každém oboru, vždy záleží hlavně na přístupu. A to co budeš dělat není až tak důležité, ale důležitější je, jak to budeš dělat.
Rozhodně by to mělo být něco, co tě baví a co děláš rád, protože když člověk dělá něco rád, tak se přirozeně zlepšuje a často čím lepší je, tím více ho to baví. Stejným způsobem funguje podnikání:)
Adkash může být také vhodná možnost výdělku, to ale ukáže až čas, přece jen vývoj bude asi dlouhodobější záležitost, tak aby vše fungovalo jak má.

—————

Datum: 30.05.2014

Vložil: Pavel

Titulek: Re: Re: dotaz

díky jasný je že můžu ve fabrice pod bičem otrokáře dělat i co mě nebaví bo musím, těžko když budu vykonávat práci doma si ušiji na sebe bič v tom že budu dělat něco čemu nerozumím a nebo mě to vůbec nebaví,nebo bych se tomu nevěnoval -to by byl asi výděelek ehm ehm .

Zajímá mě princip ,myšlenka toho nápadu je vůbec možná nějaká návratnost a pak otázka vyplatí vám to pak vůbec. Navíc mě celkem zajímá jsou tři ceny řekněme za registraci a mě by zajímalo jestli víte v čem spočívá výhoda takže přesně pro p. Te.. AFFILIATE za 39dolarů,PARTNER za 139 dolarů a MASTER za 639. díky

—————

Datum: 31.05.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: Re: Re: dotaz

Záleží jak moc to chce člověk brát vážně a co chce přesně dělat, ale affiliate za 39 USD se nevyplatí, pokud si člověk nechce jen zajistit pozici a začít třeba později dokoupením vyššího statusu. 139 USD je už lepší na otestování systému, vyzkoušení aplikace AdKash, která je zatím spíše v testovacím režimu a těch 639 USD je ideální pokud chce člověk i něco dělat, protože už je to možnost lepších výdělků atd. Výhoda je, že se může z menšího na vyšší kdykoliv, takže je rozumné klidně začít za nejnižší a postupně přejít na vyšší status, hned jak se rozkoukáte a nebo zjistíte, že je to přesně to, co chcete dělat. Pokud jde ale o World jako takový, tak ještě jsou tam technické nedostatky, ale jinaká zajímavý koncept, zajímavá myšlenka a kolem takového projektu je dost práce, takže sem tam nedostatky se dají očekávat. Pokud vše půjde tak nějak podle předpokladů, co má firma dle vyjádření v plánu, tak počítám, že až tak příští rok a nebo v roce 2016 by to mohl být zajímavý byznys a ti, co začali v tuto dobu budou mít výhodu..A nebo taky ne..

—————

Datum: 04.06.2014

Vložil: Otevírač očí

Titulek: Re: Re: Re: Re: dotaz

A co je tohle?https://www.penize.cz/investice/283165-world-global-network-letadlo-na-solarni-pohonP.S.: Je tam i pěkné videjko ke shlédnutí :-)

—————

Datum: 05.06.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

Článek sice výstižně napsaný, ale moc bych se jim neřídil, informačně je tam více nepravd, než pravd, protože to není psáno objektivně.
Důležité je vědět hlavně to, že web penize.cz vlastní Partners a pro něj je World konkurent a tento článek vznikl jako reakce na to, že lidé přechází od Partners do Worldu.
Cílem Partners je poškodit jiné firmy, což oni dělají běžně prostřednictvím webu penize.cz, toho už jsem si všiml dávno.
Ten web je v mnoho názorech zkrátka neobjektivní a stejně jako samotná společnost Partners říkám lidem vždy to, aby to bylo výhodné hlavně pro ně než pro lidi.
Konec konců i v samotné diskuzi autor článku nebyl zrovna vychválen.
Ale nechci nějak řešit praktiky Partners a podobných poradenských firem, mám na to svůj názor.
Jinak obecně web penize.cz si píše články takovým způsobem, aby to mělo pro ně samotné užitek, ale to každému asi dojde, když si začne číst jejich články, samozřejmě ne každého článku to musí platit.

—————

Datum: 05.06.2014

Vložil: Otevírač očí

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

Ok, článek je článek..i když sám na začátku píšete že by jste se článkem moc neřídil...tak to znamená, že nějaká pochybnost tam je :-) Ale ten odkaz na diskusi, který jste vymazal a kde si dal někdo hodně záležet..a kde je jsou naprosto pádné a věcné argumenty, navíc jsou všechny konkrétními odkazy..to se popřít nebo okecat nedá :-) Jinak..jaká je historie projektů, za kterými stojí titíž lidé, kteří vytvořili World..tak to se nedá popřít :-) Přikládám znova ať si to každý může přečíst: Historie projektů, za kterými stojí titíž lidé, kteří vytvořili tento projekt

—————

Datum: 05.06.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

Ano, jde o to, že nechci obecně propagovat forum typu měšec,ani většinou dalších for a nechci jim dělat žádné zpětné odkazy pro zvyšování ranku, stačí výše uvedená stránka penize cz, kterou bych také za normálních okolností nikdy nenavštívil.
Pokud jde o sousloví podložené informace, tak to bych zas tak moc nepoužíval. Otázkou je, koho je jaká priorita, pokud bude chtít poškodit nějakou osobu, není to vůbec žádný problém, pokud ji budu chtít vyzdvihnout, tak to nebude také problém. Stejně tak je to u diskuzí o různých společnostech, lidech, projektech a nebo věcech. Stačí se podívat na recenze mobilů, proto názory a takové ty ,,fakta" tak od toho bych se držel stranou.
Pokud jde o nějakou historii podnikatelů, tak je třeba myslet na to, že maličké procento má historii dobrou a to z jednoho důvodu, protože cesta podnikání je o chybách a ponaučení. Jsou úmyslné věci, neúmyslné věci, předvídatelné a nepředvídatelné a jak tedy někdo podloženě může říkat nějaké fakta.
Tímto bych také ukončil diskutování k názorům lidí lidí v některých fórech a to je jedno, jestli jde o World a nebo prostě o cokoliv jiného, to nerozlišuji.
Z vaši stany mi to připadá spíše nějaká kampaň proti firmě, což jakoby podporovat nebudu. Stejně tak jak odmítám placené články. Protože zde bude vždy to co chci já a ne to co si někdo zaplatí.

PS: Diskuzi jsem podrobně nezkoumal, ale trošku vím, jak to chodí v internetové rivalitě firem. A dobře vím, co jsou placené PR články a recenze, jak kladné, tak záporné. A i když lidé to často neví, tak většina recenzí na cokoliv je prostě pouze PR placená, stejně tak to probíhá na idnesu a dalších recenzních portálech. Tato diskuze pro mě jeví jasné prvky toho, že někdo se až moc o něco zajímá a nevěřím tomu, že někteří lidé z toho nemají žádný užitek. Ale to jsem jen řekl takovou realitu, jak to na internetu chodí a mohl bych o tom celkem vyprávět, ale od toho není toto fórum. A nebudeme tento případ již dále řešit.

—————

Datum: 23.05.2014

Vložil: Vodouch

Titulek: Tradesto

Dobrý den,
začínám jako bokovku ke studiu spolupracovat s firmou Tradesto. Není to ani v základu MLM, to jen pokud je člověk v premium clubu. Peníze se v tomto "biznisu" získávají obchodováním na forexu. Jaký je Váš názor na tuhle firmu či zkušenosti? Zde odkazy na prezentace https://youtu.be/WDxkar27d40. Dle mě nejde na rozdíl o hodně jináčích podobných programů o levárnu. Budu vděčný za Váš názor či zájem o Tradesto. Koment mi prosím napište i na email Vodouch99@email.cz. Přeji Vám hezký zbytek dne a mnoho úspěchů v životě.

—————

Datum: 23.05.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: Tradesto

Dobrý den, ano je celkem dost podobných věcí, kde je možné takto kopírovat signály ohledně obchodování na forexu, ale problém je v tom, že je opravdu malé množství obchodníků, kteří jsou dlouhodobě v zisku a hlavně co jsem jsem viděl všechny tyto společnosti, tak oni mají pokaždé moc velké poplatky. Nevím o někom, kde by pomocí těchto signálových firem nějak extra vydělávat, krom teda těch, co to doporučují jako affiliate partneři ..

—————

Datum: 08.05.2014

Vložil: Martina

Titulek: Které MLM

Hezký večer,
mám dotaz, který úplně nesouvisí s webem, ale s MLM konkrétně. Řeším nyní výběr MLM společnosti, líbí se mi výrobkové a nakonec váhám mezi Essens a LR. Jedni mají levnější a prý stejně kvalitní produkt, druzí skvěle propracovaný školící systém (který u první společnosti zcela chybí), zato jsou dražší. Jak se rozhodnout?

—————

Datum: 08.05.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: Které MLM

Hezký večer,
důležité je, aby jste si vybrala produkt, který Vám vyhovuje a ke kterému máte osobní vztah a hlavně, aby jste věděla, proč ho vůbec nabízíte, respektive v čem je lepší, než ostatní výrobky v daném oboru.
Pokud budete nabízet něco, čemu opravdu věříte a budete to myslet s upřímností a ne doslova, aby jste na to hlavně vydělala, tak uspějete.
Ale vzdělání jako takové je důležité, dá se říci, že pokud člověk nezná obchodní metody, tak je to dost těžké se v podnikání prosadit.
Nedovedu tedy říci, co je z těchto dvou MLM společností lepší, oboje znám, ale ne až tak moc detailně, navíc by to byl pouze můj názor a někdo by to zase mohl vidět obráceně.
Chtěl bych jen říci, že cena není často rozhodující, ale spíše kvalita, není žádná velká firma, která by postavila svoji velikost na tom, že je vyloženě levná. Spokojený zákazník je pro ty největší společnosti na světě to nejdůležitější a je jedno, jestli MLM a nebo klasická firma.

—————

Datum: 27.05.2014

Vložil: Tanja

Titulek: Re: Které MLM

Dobrý den,já jsem vším préšla.V dnešní době uplatnitse v ML je dost náročné i těžké,pracovalasem pro Amway,LR,Nuskin,Organica a nově jsem se dostala k firmě Kyani,ta to dělá úplně jinak,ež ostatní a zcela nově.

—————

Datum: 01.05.2014

Vložil: Y4n0k

Titulek: ruleta a dalsi system

zdravim, mate niekto odtestovany tento system na ruletu? ci sa da eealne na tom zarobit? https://www.profesionalnisystemnaruletu.cz

—————

Datum: 03.05.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: ruleta a dalsi system

Stránka je podvod, stejně tak jako další systémy na ruletu.
Jinak o ruletě jsem psal dříve článek:
https://www.vydelavame-penize.cz/news/existuje-opravdu-ucinna-strategie-ktera-zaruci-dlouhodobe-vyhravani-na-rulete-plus-rozbor-popularni-strategie-martingale-/

—————

Datum: 10.05.2014

Vložil: alfred

Titulek: Re: ruleta a dalsi system

Souhlasím .. Ta stránka je úplná kravina, která okrádá akorát naivní lidi..

—————

Datum: 29.04.2014

Vložil: Janina

Titulek: Invest senctor

Dostala jsem nabídku na email, znáte to někdo ? Připadá mi to nedůvěryhodné.
www.invest-sector.com

—————

Datum: 30.04.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: Invest senctor

To dostalo řada lidí na email, jedná se projekt lidí, kteří již v minulosti vytvořily i jiné pochybné projekty, které již v tuto dobu nefungují.
Například vzhledově velmi podobný a stejně škaredý Brown Gold.

—————

Datum: 03.05.2014

Vložil: Invest-sector

Titulek: Re: Invest senctor

Dostal jsem nabídku od Invest-Sector 2x dokonce.

—————

Datum: 04.05.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: Invest senctor

Napsal jsem tedy takovou základní recenzi na Invest-Sector.
Odkaz:
https://www.vydelavame-penize.cz/news/cesky-projekt-invest-sector-spamuje-tisice-lidi-se-svoji-pochybnou-nabidkou-/

—————

Datum: 01.04.2014

Vložil: Jana B.

Titulek: info marketing

Hezký den,
ráda bych se zeptala k tématu info marketing / ebooky:
Máte s tím nějaké osobní zkušenosti? Myslím tím, zda jste již nějaký ebook napsal a pokud ano, tak v jakém oboru?
Děkuji.

—————

Datum: 02.04.2014

Vložil: admin

Titulek: Re: info marketing

Dobrý den,
tak já osobně jsem nikdy žádný ebook, kterých bych pak prodával nepsat, ale tak spíše série článků zdarma do newsletterů to třeba jo. Ebook je dobrý hlavně na vytvoření důvěry a navázání vztahu a z mého pohledu má takto větší účinnost, než třeba ho prodávat, ale záleží už na každém, jak si nastaví strategii svého podnikání. A pokud už vytvářet něco k prodeji z info-marketingu, tak určitě bych zvolil video-kurzy, protože to je podstatně účinnější. A osobně jsem zakoupil nějaký ebook spíše výjimečně, ale video-kurzy kupuji v celku pravidelně nejčastěji téma podnikání, různé strategie marketingu a osobní rozvoj.

—————

Datum: 30.03.2014

Vložil: Jana B.

Titulek: info marketing

Hezký den,
ráda bych se zeptala k tématu info maketing / ebooky:
Máte s tím nějaké osobní zkušenosti? Myslím tím, zda jste již nějaký ebook napsal a pokud ano, tak v jakém oboru?
Děkuji.

—————