Neváhejte využít diskuzi pro své dotazy! 
Vyjádřete své připomíny, sdělte své zkušenosti a názory, které mohou pomoci ostatním!
 

Odpovědi nejsou seřazeny podle času - (Formulář pro založení nové zprávy je dole)


Diskuze - Máte dotazy?

Datum: 30.11.2012

Vložil: Vladimír Beneš

Titulek: Re: Re: Re: Re: ecash-ecash.cz, revoluční reklama- revolucnireklama.cz

Na mail mi samozřejmě neodpověděli. Nic proti tomu, když chce někdo podnikat, ale podnikat na základě lži a "okrádání" lidí svědčí o morálce mnoha českých lidí.

Každý kdo se sem pročetl už má doufám jasno.

—————

Datum: 11.12.2012

Vložil: Petr F

Titulek: Re: Re: Re: ecash-ecash.cz, revoluční reklama- revolucnireklama.cz

tak nevím kdo nedokončil matematiku :D :D :D LOL

podle mě je 5kč za hodinu X 3 hodiny denně = 15kč denně
15kč denně x 30 dní = 450Kč měsíčně

—————

Datum: 17.12.2012

Vložil: Vladimír Beneš

Titulek: Re: Re: Re: Re: ecash-ecash.cz, revoluční reklama- revolucnireklama.cz

Ano, problém je, že tam nebylo uvedené, že to je částka za měsíc. Tak jako chyběl souhlas s obchodními podmínkami, které posléze na toto upozornění doplnili.

Tak jako tak se jedná o podvod, takže nevím co je tady k smíchu.

—————

Datum: 19.12.2012

Vložil: ...

Titulek: Re: Re: Re: ecash-ecash.cz, revoluční reklama- revolucnireklama.cz

I negramot by pochopil že se jedná o 3 hodiny denně u aplikace (navíc je to i na stránkách napsané).. 5x3x30... počítejte lépe, smějte se méně.

—————

Datum: 23.12.2012

Vložil: Vladimír Beneš

Titulek: Re: Re: Re: Re: ecash-ecash.cz, revoluční reklama- revolucnireklama.cz

I kdyby tam bylo 5000x3x30 tak od nich dostanete kuloví. Přestaňte řešit hovadiny, když ani nemáte kuráž uvést své jméno.

—————

Datum: 25.12.2012

Vložil: David Polák

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: ecash-ecash.cz, revoluční reklama- revolucnireklama.cz

Hele, vy Vladimíre Beneši, nejste náhodou právník nebo něco takového? Já jen že vás asi znám..

—————

Datum: 30.12.2012

Vložil: Vladimír Beneš

Titulek: Re: Re: Re: Re: ecash-ecash.cz, revoluční reklama- revolucnireklama.cz

Pane Polák a nejste Vy náhodou ze Strakonic? Mám tam pifku na párek podvodníků. Vlastně by mě nepřekvapilo, kdyby předešlé příspěvky pocházeli od majitelů těchto "revolučních" systémů s "dírou v reklamním businessu"...

—————

Datum: 09.02.2013

Vložil:

Titulek: Re: Re: Re: ecash-ecash.cz, revoluční reklama- revolucnireklama.cz

ale přece, pokud budete mít spušten program 3 hodiny denně, tak za jeden měsíc máte 450kč - to přece vychází ne? 5 kč za hodinu...:-). Jednoduchá matematika :-) - 3hodinyx5kčx30dní v měsíci se rovná 450kč

—————

Datum: 20.12.2012

Vložil: Zdenka

Titulek: Re: Re: ecash-ecash.cz - Upozornění!!

Dobrý den,
děkuji za důležité upozornění na eCash,revoluční reklamu,jedná se o podvod! Přečtěte si prosím tento výstižný článek:

,,,, Nějaký pan Milan Novák mi nečekaně napsal na mail toto: Dobrý den. Upozorňuji že ECASH je podvod. Po instalaci lišty na Váš počítač bude počítač ohrožen. Pokud máte na počítači internetové bankovnictví, jako by jste nechala ležet kartu i s pinem u bankomatu. V Západní Evropě to již zakázali a tak to postupně míří na východ. Policie již byla informována, ale konat bude moci až se tento podvod začne příští rok reálně dít a musí obdržet podnět, tedy trestní oznámení okradených. Do té doby, ač o případech ze Západní Evropy již vědí, nemůžou prý dělat nic. Tolik jen moje upozornění. Záleží jen na Vás. Hodně štěstí. Když jsem mu na to odepsala, že děkuji za upozornění, ale jak to ví tak jistě, když se to ještě ani nerozjelo a myslela jsem, že je to ryze české, odepsal pak ještě toto: Dobrý den. Jednak se v tom trochu vyznám, pak mám několik přátel odborníků a pak se to dá dohledat i na netu. Ryze české se to jeví a vlastně ono to české je, ale uděláno podle zmíněné zahraniční verze. V Polsku to bude zase ryze polské, v Rusku ryze ruské atd. Je dobře že se tomu divíte nyní, až by Vám vybrali účet, pak teprve by jste se divila. Ale opakuji, je to jen můj názor, moje získané informace. V žádném případě Vás nechci odradit, ale jen upozornit. Co uděláte Vy je čistě na Vás. Hezký den. Novák.,,,


Jde jim samozřejmě i o emaily,ale hlavně,prý když si člověk nainstaluje nějaký ten prohlížeč,kde prý budou běhat ty reklamy,tak můžou podvodníci vykrást účty lidem,kteří mají internetové bankovnictví!
S pozdravem Zdenka

—————

Datum: 04.11.2012

Vložil: admin

Titulek: TextCashNetwork/ textcashnetwork.com

Program, který se chystal/tá na začátek už celkem dlouhou dobu. Tuším, že pre lauch probíhá od konce roku 2011. Viděl jsem, že i mnoho lidí z české republiky v tomto programu je registrováno. A viděl jsem mnoho názoru v poslední době a českou skupinu na FB, která už byla dokonce zrušena, protože podmínky vydělku se nakonec ukázaly dost nepříznivé pro členy. Ty podmínky jsou opravdu nesmyslné, takže v tomto programu by jste těžko vydělali peníze.

—————

Datum: 04.11.2012

Vložil: admin

Titulek: Talk Fusion

Tuto firmu sem zařazuji jako nedoporučené. Nikdy jsem nebyl registrovaný v TF, ale znám mnoho lidí, kteří byly a nebo ještě jsou v TF, tudíž jsem posbíral za dlouhou dobu mnoho informací a faktů o této společnosti. Nebudu mluvit o Talk Fusion, že se jedná o podvod a nebo, že se tam nedá vydělat. Podvod to není a někteří vydělali a nebo vydělávají vysoké částky.
TF v české republice expandovalo během roku 2011. V tuto chvíli ale už dochází k velmi rychlému poklesu, který se bude prohlubovat dále.
Talk Fusion nabízí videokomunikační produkty. Každý registrovaný si tedy musí zakoupit tento produkt, který má ceny 125,-USD / měsíční paušál: 20,-USD, 250,-USD / měsíční paušál: 35,-USD, 750,-USD / měsíční paušál: 35,-USD.
Vydělat si můžete pouze tak, že budete tvořit tým. Tudíž hledat další lidi, kteří si koupí tento balíček a bud budou využívat tyto produkty a budou spokojeni a nebo přišli za učelem zisku a nikoho nezaregistrují a tak časem nebudou chtít platit měsíční poplatky, tak jednoduše skončí. A tím, že někteří skončí, tak zase automaticky snižují zisky těm nad nimi a tak přesně funguje rozpad binární struktury, když nejsou ideálně stanovené podmínky, které TF jednoduše nemá.

Celá struktura v Talk Fusion je postavena na binární struktuře. Mnozí členové lákají další členy, že se stačí zaregistrovat a poté nový členové budou padat z vrchu. To je sice pravda, že toto nastává v binární struktuře, ale na druhou stranu, jestli se tímto řídí i lidé nad Vámi, tak se stejně nic neděje.

Talk Fusion mají také webináře, které jsou postaveny, tak že může dost zapůsobit na člověka, který následně provede registraci a chybu, že vlastně to není pro něj uplně ideální program si může uvědomit až několik dní poté.

Proč teda Talk Fusion nedoporučuji?
Jednoduše ten potenciál, který TF mělo nějako dobu zpět toho obrovského růstu po celém světě už trošku odezněl. Jednak konkurencí a také, že tak jak rychle vzniká struktura, tak se také může rozpadat. Co se týče české republiky, tak ta není moc na MLM programy stavěna. Tudíž nebudu třeba mluvit o tom, že v Rusku TF pořád nezažívá expanzi. Ale problém je tady hlavně v ceně balíčku a pravidelných měsíčních poplatcích a až skoro nereálnému momentálnímu potenciálu v ČR. A pak jsou tam další věci, které se mi nelíbí, ale to už nebudu rozepisovat dál.

—————

Datum: 05.11.2012

Vložil: bewave33 (Eva Weber)

Titulek: Re: Talk Fusion

Souhlasím, poměr cena/výkon není na naše poměry!! Prezentace je přesně v duchu vymývání mozků. Souhlasím s tím, že mají hezké šablony na mail, ale třeba nefunkční autoresponder. Pro osobní nebo firemnín využití je na trhu dostatek nástrojů, které pomohou levněji a lépe. Komunikační technologie se vylepšují rok od roku, ale platit horentní sumy za sliby? :-)

—————

Datum: 04.01.2013

Vložil: ondrej

Titulek: Re: Talk Fusion

Môžete mi tu napísať firmu, kde nepotrebujete k zarábaniu ľudí? Hneď sa zaregistrujem....aj tie, ktoré máte medzi stabilnými, aj tam potrebujete k svojmu rastu a zarábaniu ľudí.
A nieje to smiešna suma pre podnikanie 2430,- czk jednorázovo a cca 380,- mesačne? To mnoho ľudí prechlastá alebo nechá za blbosti v obchode každý mesiac.
Ináč ale zaujímavá stránka.

—————

Datum: 05.01.2013

Vložil: admin

Titulek: Re: Re: Talk Fusion

Je to nízká částka, kdo chce něco začít dělat. To ano. Jde spíše o celý způsob, jak je TF postavené . Znám nástroje od TF a využil jsem už různé nástroje jiných firem. Určitě TF nemá nejlepší a ani nejlevnější. Největší problém je, že je tam všude reklama na TF a bohužel, TF je mezi některými mnoha lidmi dost nepopulární firma. Takže kdybych někomu zasílal video email, tak je potřeba hned do uvodu napsat, že pouze využívám nástroje TF, ale nepracuji pro ně. To je bohužel fakt.
Takže samozřejmě nejde o to, že se musí tvořit tým. To se musí pokaždé. Samozřejmě. Bud je zisk z vlastního prodeje a nebo vytvořím tým a budu mít zisk z týmové prodeje.. CO je lepší? Samozřejmě tvoření týmu a mlm je nejlepší forma ekonomická forma podnikání a reklamy pro firmu. Není prodej, nejsou peníze, tak to platí vždy. A je jedno, jestli přímí prodej a nebo burzy forex apod. Vždy je cena ovlivněna prodej/nákup. Zadarmo není nikdy nic a nikdy nebude, proto mnozí lidé hledají marně a registrují se do nesmyslu jako jsou ruzné klikačky, emailovky a další sběrny emailů .....

—————

Datum: 06.01.2013

Vložil: Daniela Krystýnková

Titulek: Re: Re: Talk Fusion

Promiňte ale hodně lidí prodělalo ti co nikoho nesehnali a zůstali sami.Je to stejné jako Stiforp Profit.Moje známá tak dopadla nesehnala nikoho a tak peníze proste prodělala. Pracuji s lidmi co nemají práci a tak každá koruna je pro ně dobrá a v žádném případě nechlastají. Talk je pro lidi kteří mají práci a peníze. A takových v republice není moc a nebo musíte hledat v zahraničí.

—————