PokerStrategy jsem se rozhodl přidat, protože je to kvalitní škola a komunita o online pokeru zdarma. A i online poker je jeden ze způsobů, jak člověk může vydělávat peníze na internetu, když pracuje na tom, aby zlepšoval svoji hru. Pokud někdo začíná s pokerem a nebo chce zdokonalit svoji hru, tak určitě mohu upřímně doporučit PokerStrategy.

I já jsem tam v podstatě kdysi začínal a naučil některé věci a díky tomu, že jsem na své hře dost pracoval a učil se od těch nejlepších, tak jsem se postupně dostal až nejvyšší limity a hraní až 30 stolů zároveň. A věřím, že PokerStrategy může pomoci každému hráči a to ať začátečníkovi, tak pokročilému, ale musí také sám chtít se zlepšovat.

 

A, Co je to PokerStrategy

B, Partnerský (affiliate) program

 

A, Co je to PokerStrategy?

 

PokerStrategy hráči poskytne peníze na hraní pokeru zdarma s kterými můžete začít okamžitě hrát.

Členství je zdarma. Získáte přístup k nejlepším pokerovým nabídkám na trhu, největší pokerové komunitě na světě a vítězným pokerovým strategiím, které vám pomohou neustále zlepšovat své herní dovednosti.

Více než 6 miliónu členů poker komunity. Tisíce vzdělávacích poker článků a videí, kde hráči komentují svoji hru a rozhodnutí. Nepřeberné množství exkluzivních nabídek pro poker online. Je to vhodné místo pro nastartovná kariery pokerového hráče.

Tým Pokerstrategy je složen ze světové extratřídy a profesionálních pokerových hráčů, kteří posktytují informace ve  hře od začátečníka až po pokročilého hráče.

PokerStrategy je přední světová pokerová vzdělávací komunita - a veškerý její obsah vám leží u nohou zdarma. Čím více StrategyPoints získáte, tím vyšší bude váš status na PokerStrategy a tím více obsahu vám portál nabídne.

 

Kliknutím zde můžete vstoupit na stránku PokerStrategy.

B, Partnerský (affiliate) program:

 

PokerStrategy nabízí partnerský program, který je na velmi profesionální úrovni. Můžete tedy doporučit kamarády či jiné členy a získat za to odměnu až 500 USD(10tis Kč) za každého doporučeného člověka. A nebo ideální kombinace hrát poker a vydělávat a ještě doporučit přátelé, kteří budou také vyhrávat a k tomu budete ještě dostávat bonus za doporučení :-) Velké plus je, že k dispozici máte mnoho propagačních nástrojů, které vám pomohou k oslovení a také dokonce návody a příklady, jak oslovit správně.

 

Možnosti propagace/doporučení přátel, které máte připraveny od PokerStrategy:

- Sdílejte na sociálních médiíchhttps://resources.pokerstrategy.com/2012/12/17/taf-main-image.png

V účtu po registraci můžete sdílet zprávu s vaším unikátním doporučujícím odkazem. Pokud kdokoliv z vašich přátel klikne na daný odkaz a zaregistruje se, bude propojen s vaším účtem.

- Pošlete dál svůj osobní doporučovací odkaz

Nebo můžete využít bannery a připravené texty

 


Odkaz nebo banner na Vaši domovskou stránku

RSS kanály
pdf-icon
Leták "Pozvěte přátele"

E-mailový podpis

Podpis na fóru

Instant messenger

 

Získejte až $500 za doporučeného člena

Jakmile začne vámi doporučený člen sbírat StrategyPoints, začněte vydělávat peníze.

Vámi doporučený člen získá ... Vy vyděláte ...
100 StrategyPoints $25
500 StrategyPoints $25
2,000 StrategyPoints $50
5,000 StrategyPoints $150
20,000 StrategyPoints $250
Celkem až $500

 

Bonus:

Peníze vyděláte i v případě, že vámi doporučení členové začnou sami doporučovat nebo si zakoupí body v obchodě.

  • Získáte 10% ze zisků vašeho přítele z programu Pozvěte přátele!
  • Získáte 10% z veškeré útraty za body, které vaši přátelé/doporučení lidí nakoupí v obchodě s body.

 

Kliknutím zde vstoupíte na stránky PokerStrategy, kde se klasicky zaregistrujete jako hráč a poté máte k dispozici i partnerský program.